fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Citytours

Gdańsk i Sopot w jeden dzień

Gdańsk i Sopot w jeden dzień – zapraszamy na wspaniałą wycieczkę po dwóch miastach

Zwiedzanie zaczniemy od spaceru ulicami Głównego Miasta. Odwiedzimy również Bazylikę Mariacką, czyli największy kościół z czerwonej cegły na świecie.

Następnym punktem programu będzie rejs na Westerplatte. Tam zejdziemy na ląd i podczas spaceru zapoznamy się z historią tych terenów. Po zwiedzaniu przejedziemy pod pomnik, gdzie przewodnik wprowadzi grupę w temat „Solidarności”.

Następnie przemieścimy się do Oliwy, czyli jednej z najstarszych dzielnic miasta. Jej największym skarbem jest Katedra Oliwska, która słynie ze swoich największych w Europie rokokowych organów, składających się z 7876 piszczałek. Ponadto Katedra przylega do najpiękniejszego w Trójmieście parku, gdzie spacerując można podziwiać przyrodę.

Ostatnim etapem naszej wycieczki Gdańsk i Sopot w jeden dzień będzie wizyta w kurorcie.  Nasz przewodnik zabierze Was na spacer sopocką ulicą Bohaterów Monte Casino. Zobaczycie tam zarówno nowoczesne lokale, jak i miejsca z długą tradycją. Zwiedzicie również najdłuższe, drewniane molo w Europie.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + - - - -
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...