fbpx

Gry miejskie i citytours / Citytours

Galarem po Gdańsku

Proponujemy Wam rejs po Gdańsku replikami flisackich łodzi. Przed Wami niestandardowe trasy, niedostępne dla innych jednostek – rejsy po wodach ściśle stoczniowych.

Rejs repliką historycznej łodzi typu Galar pozwala spojrzeć na Gdańsk z całkiem innej perspektywy. Kameralna, naturalna, przestronna, otwarta łódź sprawi, że poczujecie się swobodnie podczas rejsu. Z pewnością, małe grono pasażerów pozwala na bezpośredni kontakt ze sternikami i rozmowy.

Rejs rozpoczynamy z przystani zlokalizowanej na Stoczni Cesarskiej. Istotnie są to dawne tereny stoczniowe, gdzie w czasach II Wojny Światowej odbywała się produkcja łodzi podwodnych. W czasie wycieczki będziemy przepływać obok istniejącego przemysłu stoczniowego – charakterystycznych gdańskich dźwigów, specjalistycznych statków i ekskluzywnych jachtów.

Będziemy również wpływać do Głównego Miasta, gdzie zobaczymy, m.in. pozostałości muru Zamku Krzyżackiego, Długie Pobrzeże z prowadzącymi do miasta bramami wodnymi, słynnego Żurawia z XV w., Wyspę Ołowianka oraz Spichrza wraz z ich zabytkami. W rezultacie rejs kończymy w tym samym miejscu, z którego wypłynęliśmy.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...