fbpx

Konferencje i kongresy / Logistyka i serwis

Eventowa aplikacja na każdy telefon

Aplikacja GCBeVENT to jedna z pierwszych w Polsce mobilnych aplikacji eventowych, adresowanych do wszystkich organizatorów eventów zainteresowanych Gdańskiem i Regionem. Aplikacja może być wykorzystana i dostosowana do dowolnego typu spotkania (konferencji, kongresu, warsztatów, targów czy na przykład gier miejskich).

Zaletą aplikacji GCBeVENT jest jej dostępność na cztery systemy operacyjne, tj. Android, iOS (iPhone), Blackberry oraz Windows Phone. Aplikacja jest dostępna w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Mogą one funkcjonować równolegle dla jednego eventu. System składa się z aplikacji na smartfony oraz panelu administracyjnego.

Szczegółowe funkcjonalności aplikacji GCBeVENT:
•    lista delegatów, prelegentów (możliwości połączenia z kontami facebook, twitter oraz linkedin)
•    agenda konferencji (opis zajęć, prelegentów, miejsce i czas)
•    możliwość tworzenia własnej spersonalizowanej agendy przez uczestników
•    obiekt konferencyjny (dojazd, rzuty pięter, oznaczenie sal, itd.)
•    mapa miasta, oznaczenie obiektów, hotele
•    komunikacja publiczna, transfery
•    strefa sponsora, możliwość tworzenia quizów, konkursów
•    ankiety ewaluacyjne (pytania otwarte lub zamknięte)
Podstawę  funkcjonalności aplikacji stanowi możliwość pobierania  przez delegatów oraz przeglądania danych dostarczanych przez organizatora eventu. Zespół Gdańsk Convention Bureau projektując aplikację położył główny nacisk na komunikację pomiędzy uczestnikami, a  mówcami i organizatorami. Mówimy tu o aktualnościach przesyłanych przez organizatorów: nagłych zmianach w programie, informacjach o zajęciach, prelegentach, szczegółowa agenda z możliwością personalizacji programu (wyboru zajęć), a wszystko to dostępne w telefonie. Jedynym wymogiem jest dostęp do WiFi, co trójmiejskie obiekty konferencyjne oferują bezpłatnie. Dostęp do konkretnego eventu może być otwarty lub można ograniczyć kodami (konferencja zamknięta). Decyduje organizator. Poza aplikacją Gdańsk Convention oferuje również możliwość bezpłatnego stworzenia strony internetowej eventu (na bazie gotowego szablonu) – Na takiej stronie organizator może umieścić informacje dotyczące spotkania, agendę, opis sesji,  czy prelegentów
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...