fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

ESCAPE THE CITY

Podejmijcie wyzwanie i spróbujcie wydostać się z miasta! Czy zdołacie wykonać wszystkie zadania i pokonać przeszkody na swojej drodze? Czy zdążycie? Jaką strategię obierzecie? Sprawdźcie się!

Gra miejska – ESCAPE THE CITY to gra nawiązująca do pokoju zagadek – tzw. escape room. Jest ona realizowana w przestrzeni danego miasta lub na wybranym terenie – np. przy hotelu. Cały scenariusz znajduje się w dedykowanej aplikacji mobilnej zainstalowanej na naszych tabletach lub telefonach uczestników.

Gracze zostaną „uwięzieni” w pewnej części miasta. Musicie wykonywać zadania, aby otrzymać niezbędne wskazówki do znalezienia drogi ucieczki. Przy tym wszystkim, nie możecie wyjść poza widoczną na mapie granicę. Zostaniecie podzieli na mniejsze teamy,  które mają do wykonania misję. Może mieć ona formę rebusu związanego z miastem, historią i infrastrukturą. Nie zabraknie też zagadek. Pojawią się też zadania m.in te związane z rozszerzoną rzeczywistością. W realizacji poleceń pomoże Wam GPS i geolokalizacja!

Gra miejska – ESCAPE THE CITY to propozycja dla zwolenników alternatywnego zwiedzania miasta. Nasz program zintegruje zespół, wprowadzi element rywalizacji, ale także wprowadzi dużo zabawy!

Gra zawsze kończy się podsumowaniem wyników i wyłonieniem zwycięskiej drużyny!

Istnieje możliwość zaprojektowania dedykowanej gry, w której znajdą się pytania związane z Waszą działalnością. Możemy stworzyć także scenariusz związany z produktem, czy historią firmy. Dodatkowo dopasujemy także miejsce startu i finiszu np. z Waszego biura.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...