fbpx

EVENTY ONLINE / team building online

EFEKT DOMINO W TWOIM DOMU

Efekt Domino w Twoim domu!

Nudzi Wam się w domu, a kreatywność z każdym dniem nabiera innej formy? Rzeczy, które zawsze wydawały się przedmiotami codziennego użytku nagle przybierają inne właściwości i zastosowanie? Albo po prostu chcecie oderwać się od komputera, sprawdzić potencjał zawartości swojego mieszkania i wczuć się w rolę konstruktorów? Jeśli tak to ten program w wersji online będzie idealną propozycją dla Waszej firmy!

Wykorzystajcie swój potencjał i weźcie udział w naszym wyzwaniu! Podczas niego każdy z Was stworzy część mechanizmu, który na koniec połączymy w całość. Jednak nie materialnie, a za pomocą montażu filmowego, który wprawi w ruch naszą maszynę!

Pora na Was! Czekamy na najbardziej kreatywne pomysły, które nagrodzimy. To od Was zależy, jak będzie wyglądał Efekt Domino w Twoim domu!

Czy uda Wam się zbudować najdłuższy wirtualny łańcuch Maszyny Goldberga? Połączcie swoje siły!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...