fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

CSR w Twojej firmie, czyli działajmy społecznie

Budowanie relacji w firmie poprzez organizację eventów team buildingowych cieszy się coraz większą popularnością. Bez wątpienia współpraca pracowników w firmie jest niezwykle ważna i przynosi długofalowe oraz wymierne korzyści. Dlatego też, poza standardowymi integracjami coraz częściej stawia się na coś więcej – aktywności integracyjne połączone z duchem CSR.

Warto znaleźć potencjał w stawianiu na odpowiedzialny biznes. Istotnie, CSR (corporate social responsibility) jest koncepcją według której przedsiębiorstwa uwzględniają interesy społeczneochronę środowiska. Niewątpliwie zwiększa to zaufanie i kształtuje pozytywny wizerunek firmy.

Scenariusz Twojej imprezy możemy zmodyfikować wg. wartości, którymi kierujesz się Ty i Twoja firma. Ważnym aspektem jest, że nasz event CSR realizowany jest w formule outdoor lub indoor. Bezsprzecznie założeniem programu jest wprowadzenie do scenariusza spotkania zadań, które oprócz klasycznych znamion integracji będą spójne z celami i wartościami społecznymi Waszej firmy.

Każdą ofertę szyjemy na miarę dla klienta. Pomagamy w znalezieniu odpowiednich instytucji i załatwiamy wszystkie formalności! Zapytaj o więcej szczegółów!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...