fbpx

EVENTY ONLINE / team building online

CSR W NASZYM DOMU, CZYLI DZIAŁAJMY SPOŁECZNIE

CSR w naszym domu, czyli działajmy społecznie!

Współpraca pracowników w firmie jest niezwykle ważna i przynosi długofalowe oraz wymierne korzyści. Poza standardowymi programami coraz częściej stawia się na coś więcej – integracje online połączone z polityką CSR, w której filarem jest społecznie odpowiedzialny biznes.

CSR (corporate social responsibility) jest koncepcją według której przedsiębiorstwa na etapie budowania strategii uwzględniają interesy społeczneochronę środowiska. Jest to także budowanie kultury organizacyjnej poprzez zwiększanie świadomości pracowników. Wprowadzenie zasad odpowiedzialnego biznesu to jeden z atutów, dzięki któremu firmy zdobywają przewagę konkurencyjną. Tym samym zwiększają zaufanie odbiorców i kształtują pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

Pomaganie jest inspirujące, dlatego podczas naszych warsztatów online zbudujecie w swoim domu wybrane przez Was przedmioty. Następnie przekażemy je osobom potrzebującym lub wesprzemy nasze lokalne otoczenie. 

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...