fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Gry miejskie i citytours

Bursztynowym Szlakiem – zwiedzanie

Bursztynowym Szlakiem – zwiedzanie

Gdańsk określany jest mianem Światowej Stolicy Bursztynu. W tym sformułowaniu nie ma przesady, w mieście powstają najwybitniejsze dzieła bursztynowej sztuki.

Proponujemy przejście Szlakiem Bursztynowym, który ciekawie łączy miejsca związane z „bałtyckim złotem”. W trakcie zwiedzania przewodnik omówi zagadnienia związane z pochodzeniem tego surowca, jego rodzajami, wykorzystaniem w sztuce, medycynie, czy też modzie. Przybliżymy też ciekawą tematykę imitacji bursztynu– nikt przecież nie chce płacić za spreparowany kawałek szkła, czy plastiku.

Początek szlaku będzie w Muzeum Bursztynu. Następnie udamy się na Ulicę Mariacką, do kościoła św. Brygidy. Na końcu odwiedzimy Manufakturę Bursztynu, gdzie będziecie mieli okazję obejrzeć pokaz obróbki bursztynu.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...