fbpx

Konferencje i kongresy / Transport osób

Autokary turystyczne

Do Państwa dyspozycji oddajemy wygodne, bezpieczne i dobrze wyposażone autokary turystyczne w różnych wersjach wilkościowych (od 35 do 70 osób)

Dzięki naszej długiej działalności na rynku usług turystycznych, organizujemy transport na terenie Polski i całej Europy w konkurencyjnych cenach. JOYTRIP.PL organizuje także krótkie transfery np. z lotniska, dworca PKP czy terminali osobowych gdyńskich lub Gdańskich portów.

Doświadczenie naszych kierowców, przydaje się często przy wyborze trasy i kolejności odwiedzanych miejsc podczas danej wycieczki. Ppozwala to także na kolejne oszczędności i często uatrakcyjnia całą imprezę. Dysponujemy take tadami dotyczącymi logistyki i optymalnych kalkulacji cen przejazdów autokarowych związanych z parkowaniem, winietami i dozwolonym czasem pracy kierowców. Autokary posiadają różny standard wyposażenia: WC, TV, DVD, Bar itp.

Przewozy autokarowe organizowane przez JOYTRIP.PL, mogą być obsługiwane przez naszych doświadczonych piotów i przewodników turystycznych posługujących się różnymi językami obcymi. (więcej w zakładce „PRZEWODNICY I PILOCI”.

Biuro Podróży JOYTRIP.PL wynajmuje także minivany, busy, samochody osobowe z kierowcą oraz oferuje gotowe programy wycieczek.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...