fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

American Party

Przenieście się do świata amerykańskiej popkultury lat 50. i 60. i wsłuchajcie się w rock’n’rolla Elvisa Presley’a.

Na evencie nie może zabraknąć atrakcji w stylu USA. Impreza zacznie się od pokazów tanecznych, wykonanych przez profesjonalny zespół czirliderek.

Niezapomniane wrażenia zapewnią atrakcje i zabawy w stylu Pin-up Girls, które wprowadzą was do świata pięknych kobiet.  Odpowiedni klimat otoczeniu nada amerykańska scenografia i dekoracje tematyczne, które wzbogacimy o klimatyczne światła i inne efekty.

Gorączka sobotniej nocy czeka już tylko wyłącznie na Was, więc nie zwlekajcie: zostańcie królem i królową disco!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...