fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

AKTYWNOŚCI PLAŻOWE

Aktywności plażowe

Jesteś znudzony tradycyjnym wylegiwaniem się na słońcu? Masz już dość parawanowych labiryntów? To znaczy, że Aktywności Plażowe są właśnie dla Ciebie!

Spędzanie czasu na plaży kojarzy się najczęściej z leżeniem i opalaniem czy budowaniem zamków. W opozycji my zaproponowaliśmy coś zupełnie innego! Dzień pełen aktywności plażowych możemy zorganizować również w formie turnieju.

Przygotowaliśmy między innymi takie atrakcje jak:

  • budowanie gigantycznej Jengi
  • mega Twister
  • przeciąganie liny
  • mecz Ultimate Frisbee
  • siatkówka plażowa
  • turniej badmintona
  • … i wiele, wiele innych!

Do tego wszystkiego zbudujemy specjalną Strefę Chillout, oprawimy ją przyjemną muzyką i zorganizujemy Wam plażową pogodę 😉 Nie zapomnijcie tylko olejku do opalania. Do zobaczenia na plaży!

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...