fbpx

Nieustanna integracja szprych

Nietuzinkowa wycieczka do Trójmiasta, super integracja pracowników w Gdańsku i Gdyni, ekstra impreza pracownicza na Pomorzu, ekstremalny teambuilding, niewiarygodna zabawa w Sopocie, wyjątkowo ciekawy program integracyjny w Gdańsku – to wyrażenia, które nie wystarczają aby opisać imprezę firmową, którą miała miejsce w maju.

Rzec należy tak – wyjątkowa impreza integracyjna w Gdańsku dla wyjątkowych ludzi z Koła. Firma Sanitec Koło ma tak zgranych i ciekawych pracowników i to każdego szczebla, że organizacja integracyjnej imprezy firmowej dla nich stała się czystą przyjemnością!

Karaokę z koncertem „lokalnego” zespołu, uczta rybna, dyskoteka z clubbingiem to zajęcia wieczorne! Zwiedzanie Trójmiasta na rowerze, rejs statkiem na Hel, zwiedzanie Gdyni no i oczywiście mała konferencja – spotkanie biznesowe czy szkolenie pracowników to trudy z jakimi spotkać się musieli uczestnicy tej imprezy. Wszystko zawsze pod znakiem dobrej zabawy i integracji!

Organizatorem całości tej 3- dniowej imprezy integracyjnej było nasze Biuro Podróży JOYTRIP.PL, które za swą podobno dobrą postawę otrzymało niebagatelny 2 stronicowy (pisany maczkiem) list referencyjny! Naszym klientom z Koła dziękujemy za współpracę (licząc na dalszą) a czytelników zapraszamy do działu „Referencje” i obejrzenia zdjęć z imprezy!

Wysyłam...