fbpx

PIKNIKI FIRMOWE & AKCJE PROMO / Pikniki i Festyny firmowe

Wielki turniej

Madison Square Garden,  Tokio, Texas i Rzymskie Koloseum !

Wszystko to w jednym miejscu za sprawą Wielkiego Turnieju, podczas którego wyzwanie będzie można rzucić człowiekowi, bykowi – bestii, a przede wszystkim własnym słabościom.

Przed uczestnikami otworem stoją:

– RING BOKSERSKI, gdzie sportowa złość zostanie zamortyzowana przez ogromne rękawice, a pokonany nie będzie wymagał opieki lekarskiej.

– MATA SUMO – tutaj tędzy zawodnicy nieraz zderzą się swymi wielkimi brzuchami po to, by wypchnąć rywala poza wyznaczone koło i zwyciężyć! Szczupli nie mają się czego bać, gdyż każdy dostanie od nas kostium japońskiego grubasa, dający bezpieczeństwo i dodatkową masę ofensywną.

 – „Idący na śmierć pozdrawiają Cię” – tak gladiatorzy zwracali się do Cezara, gdy wkraczali na arenę KOLOSEUM. Tym razem śmierć nikomu nie grozi, co nie oznacza chwili wytchnienia, a wręcz przeciwnie. Trzeba chwycić piankową pałkę, strącić przeciwnika nim samemu straci się równowagę i zostanie wtrąconym w otchłań niesławy.

– Ten, kto utrzyma się na nogach podczas starć gladiatorów, z pewnością ulegnie dzikiej, wierzgającej na cztery strony świata bestii, podczas TEKSAŃSKIEGO RODEO. Naszemu bykowi nie oprze się nikt. Walczyć warto, bo choć porażka to kwestia czasu, stawką jest kowbojski prestiż.

 – Uczestnikom mającym dość starć bezpośrednich z wrogiem pod wszelką postacią, bądź chcących się skupić i rozgrzać przed pojedynkiem proponujemy:

– STRZELANIE Z ŁUKU, by w przyszłej walce ciosy trafiały przeciwnika zawsze w dziesiątkę, niczym strzała w środek tarczy.

– WSPINACZKĘ NA ŚCIANCE, dającą szansę przezwyciężenia lęków i zaangażowania wszystkich mięśni, które mogą wkrótce okazać się bardzo potrzebne

UWAGA!!

Istnieje także możliwość uzupełnienia „Turniejowych” zmagań o:

– ZORBING, czyli niezapomniane wrażenia z wnętrza pędzącej, przezroczystej kuli.

– GIGANTYCZNE PIŁKARZYKI, gdzie gra drużynowa to nie wybór, lecz konieczność.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...