fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Warsztaty integracyjne

WARSZTATY TWORZENIA KOSMETYKÓW NATURALNYCH

Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych

Żyjemy w czasach wszechobecnej „chemii” w produktach spożywczych i kosmetycznych. Przez to coraz częściej przypominamy sobie o mocy płynącej z ziół i roślin. A co za tym idzie, szukamy zdrowych i naturalnych produktów.

Jeżeli możecie się pod tym podpisać to warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych to odpowiedź na Wasze potrzeby! Podczas spotkania nauczycie się prostych receptur, bazujących na naturalnych składnikach. Poza tym dowiecie się, jak czytać etykiety i  jakich unikać składników. Z warsztatów, oprócz bezcennej wiedzy, wyniesiecie także własnoręcznie wykonane kosmetyki. Na zakończenie otrzymacie proste przepisy, dzięki którym będziecie mogli wykonań kosmetyki w swoich domach.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...