fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Warsztaty integracyjne

WARSZTATY SUSHI

Proponujemy zabawę w kucharzy pod okiem najlepszych szefów kuchni i mistrzów patelni. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przygodę z kuchnią japońską – a konkretnie naukę przygotowania Sushi.

Spotkanie przybierze formę wesołego, wspólnego przygotowywania posiłku pod okiem doświadczonego Sushi Mastera. Podczas warsztatów będziecie pracować wyłącznie korzystając ze świeżych produktów. Bezsprzecznie to one są składnikami idealnego sushi.

Podczas warsztatów Sushi Master przeprowadzi pokaz „rozbierania” łososia, co na pewno zrobi na Was niemałe wrażenie! Poza tym nauczycie się, jak prawidłowo skręcić rolki sushi takie jak Hosomaki, Futomaki, California, Nigiri. Oczywiście wszystkie poznane techniki sprawdzicie potem w swoim domu!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...