fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Warsztaty integracyjne

WARSZTATY KUGLARSKIE

Warsztaty kuglarskie to inaczej warsztaty cyrkowe. Zapewne kuglarstwo kojarzy Wam się z chodzeniem na szczudłach, żonglowaniem i klaunami. I prawidłowo! W kuglarstwie chodzi o to, żeby dobrze się bawić i pokazywać swoje niecodzienne umiejętności. Nasze warsztaty dadzą Wam podstawową wiedzę i nauczą podstawowych umiejętności kuglarskich. Oczywiście nie zabraknie oryginalnych rekwizytów cyrkowych, z którymi będziecie pracować. Niektóre z nich mogą Was zaskoczyć!

Ponadto nauczycie się żonglować, chodzić na szczudłach i linie, ale nie tylko! Ćwiczenia wykonywane podczas zajęć wpłyną pozytywnie na Waszą koncentrację, koordynację ruchową oraz kondycję. Kuglarstwo to fantastyczna zabawa, która poprawi Waszą motorykę, podniesie pewność siebie i poprawi charyzmę.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...