fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Warsztaty integracyjne

WARSZTATY FLORYSTYCZNE

Florystyka jest dziedziną, która jest wszechobecna w naszym codziennym życiu. Inaczej mówiąc to sztuka artystycznego układania kwiatów. Florystyka to zajęcie niezwykle kojące, a przy tym twórcze.

Podczas warsztatów wprowadzimy Was do fascynującego świata kwiatów, poznacie różnorodną roślinność i sposoby na podkreślenie jej piękna. Nauczymy Was, jak układać bukiety i tworzyć różnorodne kompozycje kwiatowe, aby prezentowały się wyjątkowo i zachwycały każdego. Podczas spotkania samodzielnie wykonacie ciekawą i efektowną dekorację. Ponadto nasze florystki podzielą się swoją wiedzą i nauczą Was, jak krok po kroku wykonać własnoręczne arcydzieło.

Warsztaty florystyczne działają motywacyjnie i terapeutycznie. Na warsztatach nauczymy Was precyzji i cierpliwości, otworzymy się, zainspirujemy i pobudzimy naszą kreatywność. Pozyskana wiedza przyda się w przyszłości przy pielęgnacji i pracy z kwiatami.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...