fbpx

PIKNIKI FIRMOWE & AKCJE PROMO / Pikniki i Festyny firmowe

Gra Piknikowa PODRÓŻ EKO-POZYTYWNA

GRA PIKNIKOWA „PODRÓŻ EKO-POZYTYWNA”

Zapraszamy wszystkich do EKO-pozytywnej podróży dookoła świata! Podczas naszej gry piknikowej odwiedzimy kilka krajów, które warto poznać choćby ze względu na podejście ich mieszkańców do ekologii.
Eau, Water, Wasser, Vann, воды, Vatten, 水– mimo, że zapisane w różnych językach oznacza to samo – czyli wodę.
Jak ją właśnie nazywają mieszkańcy innych krajów, jak ją oszczędzają, jak i skąd się ją czerpie, jakie ma właściwości i skład chemiczny a dodatkowo jak pozyskiwać energię ze źródeł odnawialnych oraz co to jest i jak działa recycling w innych krajach – to wiedza, którą zdobędą uczestnicy naszej „podróży”.
Nasza wycieczka – w postaci gry piknikowej choć łatwa i przyjemna może powodować pragnienie i pusty żołądek. Dlatego na każdej stacji – w każdym odwiedzanym kraju / w punkcie centralnym imprezy uczestnicy gry mogą otrzymać coś do jedzenia lub picia charakterystycznego dla odwiedzanego kraju.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...