fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

GRA NA WIECZÓR PANIEŃSKI / KAWALERSKI

Gra na wieczór panieński/kawalerski z aplikacją mobilną urozmaci każdą imprezę! Podniesie jej atrakcyjność i sprawi, że wszyscy będą wspominać ją latami. Pomoże także zaangażować pannę/kawalera, jak i pozostałych gości.

Jak to działa?

Kawaler/panna otrzymają tablet z zainstalowaną aplikacją mobilną (możliwość instalacji na własnym smartfonie). Znajdą na nim mapę miasta z zaznaczonymi punktami. Po dotarciu do danego miejsca automatycznie otworzy się polecenie, a to wszystko za sprawą GPS i geolokalizacji. Będą to zagadki dotyczące np. przyszłej małżonki/małżonka, czy rodziny i przyjaciół. Mogą to być także zadania fizyczno-zręcznościowe.

Przy niektórych wyzwaniach „challengach” kawaler/panna będą musieli działać indywidualnie. W związku z tym dodatkowy tablet (aplikację na innym smartfonie) będą używać równolegle goście imprezy, którzy naprowadzą lub przeszkodzą w wykonaniu zadania.

Gra na wieczór panieński/kawalerski z aplikacją mobilną daje możliwość ustalenia określonej trasy i odwiedzin wybranych miejsc.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...