fbpx

Konferencje i kongresy / Transport osób

Busy i minivan

Jeśli masz grupę znajomych, zorganizowaną grupę wycieczkową lub dużą rodzinę która nie mieści się do samochodu osobowego lub jest zbyt mała aby wynajmować cały autokar, proponujemy skorzystać z oferty Biura Podróży JOYTRIP.PL.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wygodne wany i miniwany oraz busy przeznaczone do przewożenia różnej ilości osób. Każdy z samochodów jest nowocześnie wyposażony i wygodny nie tylko do transferów z lotniska, dworca czy bazy promowej, ale także do dalekich przejazdów na terenie Polski jak i całej Europy.

Dzięki dużym doświadczeniom i wysokiej kulturze osobistej naszych kierowców podróż stanie się przyjemnością.

Służymy także radami, które przydają się często przy wyborze trasy i kolejności odwiedzanych miejsc podczas danej wycieczki. Pozwala to także na oszczędności i często uatrakcyjnia całą imprezę. Pomożemy także Państwu w logistyce i optymalnej kalkulacji cen przejazdów autokarowych związanych z parkowaniem, winietami i dozwolonym czasem pracy kierowców.

Przewozy osób organizowane przez JOYTRIP.PL, mogą być obsługiwane przez naszych doświadczonych pilotów i przewodników turystycznych posługujących się różnymi językami obcymi. (więcej w zakładce „PRZEWODNICY I PILOCI”).

Biuro Podróży JOYTRIP.PL wynajmuje także autokary turystyczne, samochody osobowe z kierowcą oraz oferuje gotowe programy wycieczek.

test

Wysyłam...