fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Urządzenia i atrakcje

7-osobowy rower integracyjny

Wiemy, że wspólny  wysiłek i dążenie do celu to kluczowe elementy dobrej integracji. Do tego celu zbudowaliśmy 7 – osobowy rower, który wykorzystujemy do naszych scenariuszy imprez firmowych. Nietypowość pomysłów JOYTRIP.PL sprawia, że nasz produkt turystyczny jest postrzegany jako jedyny w swoim rodzaju a przez to podczas realizacji staje się bardzo widowiskowy i niezwykle medialny. Piszą o nas w Gazetach, mówią w radiu a także pokazują w telewizji. Kliknij i przekonaj się sam: http://www.tvn24.pl/2063151,0,0,1,1,wideo.html
Dzięki tym cechom nasz produkt sam siebie promuje a także staje się okazją do promocji innych podmiotów. To właśnie uzasadnia chęć współpracy z Państwa Firmą.
Proponujemy Państwu:
  • Turystyczne przejażdżki na rowerze integracyjnym na terenie Trójmiasta dla Państwa pracowników, klientów, kontrahentów itp.
  • Wykorzystanie roweru integracyjnego podczas Państwa imprez firmowych
  • Umieszczenie reklamy Państwa firmy na rowerze integracyjnym!
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...