fbpx

Regaty o Zieloną Pietruszkę – impreza firmowa BP

Regaty żeglarskie o „Zieloną Pietruszkę” – to charakter imprezy integracyjnej, który wybrała Firma BP Polska. Ta impreza firmowa zorganizowana została w całości przez nasze Biuro Podróży JOYTRIP.EU na Jeziorze Jeziorak w okolicy Iławy. Cała integracja trwała 2 dni a uczestniczyło w niej 24 osoby z różnych miast z północnej części Polski.

Grupa została podzielona na 5 załóg i przydzielona do jednego jachtu. W konkurencji startowało 5 jachtów o zbliżonych parametrach typu Fokus 650 i Sasanka 620. Żaglówki były obsługiwane przez wykwalifikowanych sterników – oczywiście z niezbędną pomocą załogi czyli uczestników. Do przebycia była droga wodna oznaczona dwiema bojami oraz linią startu / mety. Wygrała ta drużyna, która w 6 biegach przybyła na linię mety najszybciej, nienaruszając przy tym zasad fair-play. Całość zabezpieczona była motorówką, na której znajdował się także sędzia.

Regaty żeglarskie to temat przewodni całości wydarzenia – ale nie jedyny. Dodatkowymi atrakcjami były: piknik, kolacja z grilla a także jazda szybką motorówką na nartach wodnych, szanty oraz dyskoteka.

W naszej ocenie ten typ imprezy firmowej to idealny sposób na integrację pracowników firmy. Zdrowa rywalizacja połączona z integracją a do tego sprzyjająca pogoda (nie tylko ducha) oraz bezpieczna organizacja to klucz do dobrej zabawy!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Wysyłam...