fbpx

Integracyjna budowa łodzi

Integracyjna budowa Łodzi

W przeciągu sezonu program Budowy Łodzi udało nam się zrealizować… kilkanaście razy. Miejsca były przeróżne: Sopot, Mazury, Kaszuby – ale jeden czynnik wspólny: woda!

Scenariusz w zależności od woli klienta był zmienny, ale zazwyczaj składał się z podobnych elementów. Warsztaty Szkutnicze zaczęliśmy od przedstawienia podstawowych pojęć, przeznaczenia elementów łódki i użycia narzędzi. Następnie grupy zabrały się do budowania własnych łodzi. Ważna była precyzja, współpraca i odpowiedni podział zadań, gdyż każda ręka w danym momencie odpowiada za swój element. Gdy łodzie były już całe przeszliśmy do ich malowania… i tu nie było żadnych reguł. Wszystko zależało od kreatywności i poczucia humoru grupy – a tutaj nie mogliśmy narzekać. Gotowe łodzie zostały ochrzczone. Finałem imprezy był wyścig – a najszybsze łodzie wygrały!

Pozostało nam wręczenie nagród dla najlepszych, a łodzie zabrali klienci do swoich firm lub przekazano je do szkółki szkutniczej gdzie młodzi adepci zamienili je w pływające żaglówki.

Wysyłam...