fbpx

Konferencje i kongresy / Program dodatkowy

Zwiedzanie Stoczni – śladami Solidarności

Zwiedzanie stoczni gdańskiej

„Solidarność” to jeden z najważniejszych tematów, które zapisały się na kartach gdańskiej historii. Stocznia Gdańska natomiast była jedną z głównych scen, na których ta historia się rozgrywała. Niegdyś jeden z największych zakładów pracy w naszym regionie, w którym pracował także Lech Wałęsa. Tu powstał ruch społeczny „Solidarniść” a skok Wałęsy przez stoczniowy płot stał się symbolem pewnych zmian w Polsce. To tu w Sali BHP podpisano historyczne porozumienia sierpniowe, które stały się początkiem upadku komunizmu w Europie środkowo-wschodniej.

Stocznia dzisiaj to ogromny obszar, z widocznymi z daleka potężnymi żurawiami, halami produkcyjnymi, dokami ale także dziwnymi instalacjami artystycznymi.  Na terenie stoczni – tak zwanym Młodym Mieście widać także coraz więcej śladów współczesnych artystów m.in. w postaci rzeźb i różnych  instalacji. Stocznia stała się także poindustrialnym miejscem, w którym organizowane są nie tylko klimatyczne imprezy, ale także niebagatelne potężne koncerty i widowiska artystyczne.

Na Plac Solidarności pod pomnik trzech krzyży i pod historyczną bramę przybywają delegacje z całego świata. Pewnego roku były tu także wszystkie kandydatki na Miss Świata!

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...