fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Zabójstwo w hotelu – integracyjna gra kryminalna

W Waszym hotelu doszło do tragedii. Było to samobójstwo czy też zabójstwo w hotelu? Wstępne ustalenia pozwoliły wyłonić pierwszych podejrzanych. Czy śledczym uda się odkryć, który z nich zabił?

Zabójstwo w hotelu. Uczestnicy zostaną podzieleni na kilkuosobowe grupy śledcze. Każda z nich ma za zadanie za pomocą dostępnego materiału rozwiązać zagadkę zabójstwa. Aby zdobyć potrzebny materiał dowodowy będą musieli rozwiązać szereg zadań, które stworzą logiczną całość.
Uczestnicy bardzo dosłownie wczują się w rolę detektywów – nie zabraknie bowiem takich zadań, jak porównywanie linii papilarnych czy też używanie wykrywacza metalu w celu znalezienia broni.

Wszystkie zadania mają jeden cel – należy znaleźć materiał dowodowy, który doprowadzi grupy do zabójcy. Tutaj najważniejsza jest współpraca w grupach.
Ta niezwykła i tajemnicza zabawa wiedzie przez gąszcz wielu hotelowych pomieszczeń, spreparowanych pokoi. Zmusi uczestników do wydostania się ze specjalnie przygotowanych Escape Room’ów. Spryt, spostrzegawczość, umiejętność analizowania poszlak może okazać się bardzo przydatna.

Aby uatrakcyjnić scenariusz, w grze można wykorzystywać smartfony zaopatrzone w nowoczesne aplikacje. Dzięki nim, uczestnicy na bieżąco będą mogli śledzić poczynania konkurencyjnych drużyn. Na sam koniec, ze wszystkich fotografii powstanie niesamowity kolaż pełen wspomnień z zabawy integracyjnej.

Gra wymaga przede wszystkim zgrania całego zespołu i odpowiedniego podziału ról – każdy uczestnik bierze czynny i ważny udział w poszukiwaniu zabójcy. „Zabójstwo w hotelu” to głównie kreatywność i skupienie – oba te czynniki gwarantują wyśmienitą zabawę. Gra może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb firmy oraz cech, które ją określają. Obowiązuje zupełna dowolność – możemy wpleść imiona pracowników, prezesa, wraz z wykorzystaniem ich wizerunków. Każdy może stać się podejrzanym lub świadkiem zabójstwa.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...