fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Z Mikołajem dookoła świata, czyli świąteczna podróż kulturoznawcza.

Z Mikołajem dookoła świata!

Austriacy mają Krampusa, złego brata św. Mikołaja, Katalończycy – świąteczne kupy, a Niemcy ogórki na choinkach. Japończycy w Boże Narodzenie tłumnie ustawiają się pod KFC, by zjeść świąteczny kubełek, mieszkańcy Caracas pędzą do kościoła na rolkach, a Czeszki wróżą, czy będą miały męża. Co kraj, to obyczaj. Więc nie czekaj i ruszaj w podróż z Mikołajem dookoła świata!

Podczas Spotkania Wigilijnego będziecie mieli okazję poznać i spróbować różnych zwyczajów wigilijnych. Całe wydarzenie będzie poprowadzone przez Szalonego Mikołaja, który z pomocą dodatkowego aktora, stworzą zbiór narodowości, poprzebierany we flagowe stroje z danych krajów. Będą chcieli przeforsować swoją Wigilię i dopiero wtedy okaże się jak bardzo się one różnią…! Ich występy zostaną połączone z konkursami!

Czeka Was mnóstwo konkursów, spora dawka ciekawostek i sporo śmiechu!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...