fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

You can dance-roztańczona impreza integracyjna!

You can dance-roztańczona impreza integracyjna!

Wraz z pojawieniem się w telewizji programów takich jak TANIEC Z GWIAZDAMI czy YOU CAN DANCE zaczęła się era tańca, która trwa po dziś dzień! Jednak nie wystarczają nam już show na ekranach telewizorów. Lubimy i chcemy oglądać pokazy na żywo, uczyć się tańczyć i zdobywać parkiety najlepszych klubów! Z nami, podczas jednego wieczoru, przejdziecie wszystkie etapy wtajemniczenia!

Pokaz w wykonaniu profesjonalnych tancerzy, to idealny sposób na uatrakcyjnienie każdej imprezy. Pasja, ogromne doświadczenie i umiejętności członków grupy tanecznej, z którą współpracujemy, pozwalają na zaproponowanie szerokiej oferty usług na bardzo wysokim poziomie. Proponujemy Wam pokazy solowe, w parach, jak i grupowe połączone w bloki taneczne. W zależności od Waszych potrzeb w bloku mogą znajdować się różne style taneczne. Aranżację, tematykę i charakter występu również dostosujemy do Waszych wymagań. Poza częścią pokazową oferujemy również lekcje tańca o charakterze integracyjnym. Podczas pokazów i lekcji nie zabraknie oczywiście elementów humorystycznych oraz interakcji z uczestnikami imprezy. Nasi tancerze nie tylko pokażą i nauczą Was jak tańczyć, lecz będą bawić się na parkiecie razem z Wami!

STANDARDOWE ELEMENTY PROGRAMU:
– profesjonalne pokazy taneczne
– Kurs tańca dla uczestników imprezy
– Impreza taneczna z DJ’em
– wspólna zabawa tancerzy z uczestnikami imprezy

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...