fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Gra miejska Władcy Bursztynu

Władcy bursztynu gra miejska

Władcy bursztynu gra miejska, która pozwala poznać Trójmiasto w oryginalny sposób, integruje grupę, a także jest reklamą gdańskich symboli turystycznych. Zadaniem uczestników jest znalezienie drogocennego kamienia  – bursztynu.  Następnie dostarczenie go do umówionego miejsca kupcom, podróżującym Bursztynowym Szlakiem, zmierzającym do włoskiej Akwilei. Zadanie to jednak nie będzie łatwe. Aby dotrzeć do miejsca wymiany uczestnicy gry muszą rozwiązywać zagadki i zadania. Po drodze spotkają łączników, którzy będą posiadać drogocenne informacje!

Grę możemy przeprowadzić we wszystkich miastach trójmiasta.

„Władcy Bursztynu” – to oferta nagrodzona w konkursie na najlepszy produkt turystyczny Gdańska. Otrzymaliśmy nagrodę w w 2009 roku od Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + -
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...