fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Wigilijny Teleturniej Firmowy-świąteczna rywalizacja.

Wigilijny Teleturniej Firmowy

Zapewne każdy z Was zawsze chciał wziąć udział w teleturnieju, ale tylko nielicznym się to udało. Dziś wszystko to można zmienić! Koleżeńskie spotkanie świąteczne to doskonała okazja na Wigilijny Teleturniej Firmowy ! Zapraszamy Państwa do przeniesienia się w magiczny świat teleturniejów, w którym każdy z Was będzie mógł wziąć udział w odwzorowaniu telewizyjnego show!
Podczas imprezy Goście będą mogli wziąć udział w trzech znanych teleturniejach (Milionerzy, Koło Fortuny oraz Familiada). Całość poprowadzi profesjonalny aktor, który wcieli się w znane postacie prowadzących telewizyjne show bądź też w Św. Mikołaja-prezentera.  Uczestnicy imprezy zostaną podzieleni na grupy, w których wybierać będą swoich delegatów do poszczególnych gier.
Warto się starać, bo wygrane pieniądze będzie można wymienić na nagrody w barze!
Trzeba dodać, że pytania i hasła do poszczególnych teleturniejów można układać tak aby były związane z daną branżą, firmą lub konkretnymi osobami . Wszystko oczywiście z dobrym smakiem i dużą dawką humoru!
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...