fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Wigilia Firmowa – świąteczne spotkanie

WIGILIA FIRMOWA

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia wyczuć można już na początku listopada. Sklepy i ulice pełne są świątecznych ozdób, a z radia rozbrzmiewa Last Christmas i inne przeboje świąteczne.
Dla firm Wigilia Firmowa to świetna okazja aby podsumować rok, nagrodzić pracowników za trud włożony w pracę, a przede wszystkim aby spędzić wieczór w rodzinnej i ciepłej atmosferze.
Starając się iść za coraz bardziej wymagającymi potrzebami klientów, przedstawiamy ofertę wigilijnego spotkania, które oprócz polskich tradycji oferuje kilka aktywności oraz zabaw pozostawiających miłe wspomnienia.
Impreza będzie miała charakter zasiadany, a jej największą zaletą będzie wspólne spędzanie czasu. Co jakiś czas nasz Elf będzie przeprowadzał zabawne aktywności, które zbliżą do siebie uczestników.

Proponowane przez nas elementy programu:
– wizyta Mikołaja
– ogromna bombka
– kto rozpakuje prezent?
– narysuj swoją Wigilię
– najlepsze rogi renifera
– kolędowanie.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...