fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Wieczór Piracki – Czy jesteś gotowy by zostać piratem?

Wieczór piracki

Wieczór piracki. Do miasta przypłynął Kapitan Tobiasz. Zdziesiątkowana w trakcie licznych abordaży załoga  nie radzi sobie już w dalszej pirackiej żegludze. Kapitan Tobiasz potrzebuje zatem nowych załogantów, którym dobrze zapłaci złotem za pomoc na jego krypie. Stara tawerna a w niej pirackie flagi, stare żagle, lampy naftowe, liny, beczki, kotwice i sieci, a na ścianach stare mapy i zdjęcia marynistyczne – to klimat miejsca, w którym spotkacie się z Kapitanem Tobiaszem.

Czy jesteś gotowy by zostać piratem?

Przy wejściu do Tawerny Gości witają piraci. Rekruci przydzieleni zostaną do kilku drużyn, których celem będzie wcielenie się do załogi Tobiasza i zgromadzenie jak największej ilości złota, które rozdawane będzie garściami. Od tej pory drużyny rywalizują miedzy sobą biorąc udział w pirackich i marynistycznych zabawach i konkursach. Wszystkie mają na celu przyuczenie do pirackiego życia – w którym wszystkie chwyty są dozwolone!

W punkcie kulminacyjnym imprezy Kapitan Tobiasz wybierze swoich załogantów, a zgromadzone złoto wymieni na piracki skarb! Pomiędzy aktywnościami Goście biesiadują przy stołach i na parkiecie tawerny. Każdy indywidualnie może także gromadzić dodatkowe złoto biorąc udział w grach logicznych organizowanych przez piratów.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...