fbpx

Imprezy integracyjne / Warsztaty integracyjne

Warsztaty magii i trików karcianych-naucz się czarować.

Warsztaty magii i trików karcianych

Warsztaty magii i trików karcianych to dla wielu z nas spełnienie marzeń z dzieciństwa. Zapewne każdego z nas zafascynowała kiedyś sztuczka karciana lub inny trik iluzjonistyczny. Niejednokrotnie wpatrywaliśmy się w ręce iluzjonisty próbując odkryć tajemnice jego pokazu.

Podczas naszych warsztatów iluzjonistycznych znajdziemy nie tylko odpowiedzi na nurtujące nas pytania, ale także nauczymy się kilku sztuczek, którymi będziemy mogli zabłysnąć na spotkaniach rodzinnych i towarzyskich!

Nasz magik posiadając odpowiednie rekwizyty odsłoni rąbka tajemnicy i nauczy Was m.in.:

sztuczek z monetami – czyli jak można komuś wyjąć monetę z za ucha…
niszczenia prawdziwych banknotów oraz sprawiania, że banknot wróci do swej wyjściowej postaci
trików karcianych za pomocą których będziemy umieli wpływać na wybór odpowiednich kolorów i wartości kart
sprytnego rzucania kośćmi – dzięki czemu będziemy zmieniać ich wartości.

Warsztaty przeprowadzane będą w kilkunastoosobowych grupach i trwać będą ok. 50 min. Istnieje także opcja zakupu „magicznych” rekwizytów dla każdego uczestnika, które później goście mogą zabrać do domu.

Każde Warsztaty warto zakończyć scenicznym pokazem iluzjonisty oraz pokazem mikroiluzji.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...