fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść – Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne

To przysłowie nie jest aktualne w dzisiejszych czasach. Przekonaj się sam. Proponujemy warsztaty kulinarne pod okiem najlepszych szefów kuchni i mistrzów patelni.

Na potrzeby imprezy rezerwujemy dla Was na odpowiednią przestrzeń, chyba, że wolicie wybrać ją sami. Uczestnicy otrzymują na przywitanie lampkę wina, kieliszek sake czy tradycyjną nalewkę – wszystko w zależności od wybranej kuchni – czyli tematyki wieczoru.

Po wprowadzeniu przez naszego szefa kuchni, każdy otrzymuje fartuch i odpowiednie przybory kuchenne. Wszyscy uczestnicy przydzieleni zostają do stołu z odpowiednimi produktami spożywczymi, przy którym doświadczony kucharz instruuje jak wykonać daną potrawę.

Spotkania przybierają różne formy: wesołego wspólnego gotowania lub konkurencji grupowych, polegających na rywalizacji. Jednak bez względu na formę, gotowanie traktowane jest jako narzędzie budowania, integrowania i wzmacniania zespołu.

Cały czas do dyspozycji Gości są zakąski serwowane w formie bufetu oraz odpowiednio wyposażony bar. W tle klimatyczna muzyka, oświetlenie i inne elementy wystroju charakterystyczne dla danej kuchni.

Na koniec czekać będzie na Was zasłużona kolacja z atrakcjami. Nie martwcie się – zmywaniem naczyń zajmiemy się sami!

Proponowane przez nas tematyki integracyjnych imprez kulinarnych to:

„ GRANDE GOTOWANIE zwane CUCINARE” – czyli nauka gotowania włoskiej pasty w kilku odsłonach.

„ NIGIRI, MAKI i picie SAKI” – czyli japońska sztuka przygotowania sushi

„ CUDZE CHWALICIE a…. – pierogi i bigos robicie ” – czyli polska kuchnia tradycyjna

… lecz jesteśmy otwarci na Wasze pomysły!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Zagadki + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...