fbpx

Konferencje i kongresy / Program dodatkowy

The Best Of Gdańsk

Jako entuzjaści dobrego humoru pokażemy Ci Gdańsk inaczej. Powiemy ci jak ludzie się tu zabijali, palili, co robili w między czasie i jak się bawili. Chcemy pokazać Ci jak budowali kiedyś ludzie, jak inni to niszczyli a jeszcze inni odbudowali. Co dziś się dzieje w naszym 1000 letnim mieście jacy ludzie w nim mieszkają i jak radzą sobie z takimi turystami jak Ty! Nasze miasto to miasto wolne – tak było i jest !
– Latarnia Morska w Nowym Porcie Jedna z najpiękniejszych latarń Morza Bałtyckiego mierząca 27 metrów wysokości, wskazywała statkom wejście do portu gdańskiego do 1984 roku. Latarnia jednocześnie była wieżą pilotów i mieściła na swym szczycie niezwykły instrument jakim była wtedy kula czasu. Od 2004 roku w jej wnętrzu podziwiać można pięknie zachowane stare historyczne urządzenia optyczne oraz wspaniałą wystawę latarnictwa morskiego. Zachwyca również widok z jej szczytu na Port Gdański, Westerplatte i całą Zatokę Gdańską aż po Gdynię i Hel.

– Spacer po Gdańsku:

Kościół Mariacki –  największa ceglana, gotycka świątynia w Polsce i w Europie zachwyca ogromem. Wznoszono ją w latach 1343-1502.

We wnętrzu podziwiać możemy m.in.: dębowy, późnogotycki ołtarz główny pochodzący z lat 1510-1517, 10-metrowy krzyż, rekonstrukcję słynnego zegara astronomicznego z lat 1464-1470, dzieło H. Duringera z Torunia. Dwunastometrowy zegar pokazuje godziny, fazy księżyca i znaki zodiaku. Na lewo od głównego wejścia znajdują się schody prowadzące na szczyt 78-metrowej wieży, skąd można obejrzeć panoramę Gdańska – tam też się wdrapiemy!

– Droga Królewska:

Ulica Długa i Długi Targ tworzące Drogę Królewską należą niewątpliwie do najpiękniejszych ulic Gdańska. Przy Długim Targu wznoszą się najważniejsze świeckie budowle Głównego Miasta: Ratusz Głównego Miasta i Dwór Artusa ale zanim tam wstąpimy to zatrzymamy się pod symbolem Gdańska czyli Fontanną Neptuna!

– Rejs statkiem Żeglugi Gdańskiej – to tu na –  przylądku Westerplatte znajduje się cmentarz poległych w 1939 r. żołnierzy polskich, ocalała Wartownia nr 1, ruiny koszar i Wartowni nr 3, oraz stojący na usypanym po wojnie kopcu Pomnik Obrońców Wybrzeża, odsłonięty w 1966 roku.

– Obiad w Brovarni Gdańsk Browar Restauracyjny Brovarnia Gdańsk znajduje się w historycznym spichlerzu nad Motławą. Serwujemy znakomite dania kuchni polskiej i międzynarodowej, z uwzględnieniem dawnych gdańskich specjałów. Restauracja to również jedyny w Trójmieście mini browar, w którym warzymy trzy gatunki piwa – Brovarnia Jasne, Brovarnia Ciemne i Brovarnia Pszeniczne –  według starej tradycji i w najnowocześniejszej technologii.

 

* poszczególne punkty programu można modyfikować i zamieniać. Cenę ustalamy po ustaleniu terminu, ilości osób i wyborze środka transportu.

ZAPRASZAMY !!

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...