fbpx

Imprezy integracyjne / INTEGRACYJNE GRY TABLETOWE

Tabletowy quiz na konferencję / szkolenie

Nasza aplikacja oraz tablety które udostępniamy na konferencję, szkolenie lub inne spotkanie o tym charakterze, mogą być idealnym narzędziem służącym osiągnięciu celu spotkania. Naszą aplikację możemy „nakarmić” pytaniami z wiedzy, która została właśnie przekazana na szkoleniu. Nasz produkt może służyć jako podsumowanie i uporządkowanie wiadomości w poruszanym temacie.
Możliwości techniczne aplikacji pozwalają nam na przygotowanie quizów, stawiania pytań otwartych i zamkniętych, tworzenia pytań dotyczących filmów i zdjęć a także pytań odpalanych po przyjściu do określonej lokalizacji.
Dzięki funkcjom naszej aplikacji możemy także w wymierny i przejrzysty sposób ocenić i wybrać najlepszych uczestników szkolenia / konferencji.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + - - - -
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + - - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...