fbpx

Imprezy integracyjne / INTEGRACYJNE GRY TABLETOWE

Tabletowy Quiz na imprezę wieczorną

TABLETOWY QUIZ TELETURNIEJOWY
Organizujesz jubileusz firmy, chcesz podsumować rok lub zaprezentować partnerom czy pracownikom produkty firmy albo ciekawe informacje o Twojej organizacji? A może chcesz sprawdzić wiedzę pracowników lub w atrakcyjny sposób wyznaczyć i nagrodzić najlepszego pracownika? A może podczas imprezy integracyjnej chcesz zorganizować klarowną, uczciwą i mierzalną rywalizację między działami/ oddziałami firmy? A może po prostu szukasz nowych pomysłów na wieczorną imprezę z efektem WOW bazujących na nowych technologiach?
Podczas imprezy wieczornej rozdajemy tablety każdej drużynie / działowi firmy lub po prostu udostępniamy tablet na każdy kilkuosobowy stolik. W odpowiednim czasie np. po wystąpieniu prezesa goście odpalają aplikację zainstalowaną na tabletach i odpowiadają na pytania dotyczące tego co właśnie prezes powiedział, albo filmy i zdjęcia z życia firmy do których zadamy ciekawe pytania albo poprosimy gości aby zrobili sobie grupowe selfi z konkretną osobą w konkretnej sytuacji lub  nagrali krótki film tematyczny. Wszystkie zadania możemy monitorować, wyznaczać ich czas realizacji lub dawkować w odstępach czasu. Co ważne wszystkie rezultaty możemy prezentować i jednoznacznie wyznaczyć zwycięzcę.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...