fbpx

Imprezy integracyjne / INTEGRACYJNE GRY TABLETOWE

Tabletowa Gra Miejska

PODRÓŻ W CZASIE HEWELIUSZA – CZYLI MOBILNA GRA  NA TABLETY

Pewnego wieczoru Heweliusz pracował nad obserwacją faz Merkurego. Niestety mglista pogoda nad Gdańskiem pokrzyżowała jego plany. Postanowił więc popracować nad swoim kolejny instrumentem badawczym.
Gdy się jednak obudził, w rękach trzymał jakieś dziwne urządzenie. Na dachu jego kamienicy nie było obserwatorium… choć to chyba mały problem, gdyż nie było jego kamienicy! Jedyne co widział na kolorowym, migającym obrazie to napis: podaj hasło, a powrócisz do rzeczywistości…
Zapraszamy Was na szaloną miejską grę tabletową, w której podzieleni na grupy 5 osobowe musicie pomóc Heweliuszowi powrócić jego czasów. Podczas gry poznacie najważniejsze gdańskie zabytki, ciekawostki, a także dowiecie się o najsłynniejszych gdańskich mieszkańcach! Aby urozmaicić grę na mieście spotkacie także „żywych” Gdańszczan z różnych epok i będziecie musieli wykonać dla nich zadania. Wszystko na specjalnie przygotowanej przez nas aplikacji, która umożliwia
Niezapomnianą zabawę. Zadania są różnorodne, od podstawowych na odpowiedź, po oglądanie filmów, ukryte punkty i zagadki, robienie zdjęć itp. Kreator gry cały czas śledzi grę, punktację oraz ilość wykonanych zadań.  Dodatkowo grę możemy urozmaicić pytaniami związanymi z Waszą grupą.
Choć powyżej opisane opcje to najpopularniejsze scenariusze, to możliwości jest o wiele więcej, a kończą się one tam gdzie nasza kreatywność.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...