fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Symulator wyścigów samochodowych

Symulator wyścigów samochodowych

Ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy planują zorganizować jedyną i niepowtarzalną imprezę, podczas której chcieliby zaproponować swoim gościom zupełnie nową atrakcję-symulator wyścigów! Będzie to niespodzianka, która dostarczy ponadprzeciętnych emocji i zagwarantuje wspaniałą zabawę w wyjątkowej atmosferze.

Oddajemy Wam do dyspozycji nasz symulator ruchu. Dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji doskonale oszukuje ludzki zmysł równowagi i orientacji przestrzennej. Wywołuje realistyczne wrażenie prowadzenia bolidu Formuły 1 czy samochodu rajdowego. Zastosowanie sztywnej konstrukcji nośnej, najnowocześniejszych elementów sterujących, zespołu mocnych serwo-mechanizmów oraz zaawansowanego oprogramowania gwarantuje natychmiastowe reakcje maszyny. Za pomocą zintegrowanego z ruchomym fotelem 52-calowego ekranu i systemu dźwięku przestrzennego kierujący przenoszony jest do bezlitosnego świata wyczynowych sportów samochodowych.

Nasz profesjonalny wieloosiowy symulator ruchu umożliwia poczucie szybszego bicia serca przy każdej brutalnej redukcji biegu, przyspieszeniu czy hamowaniu, a także strzału adrenaliny podczas kolizji z innymi pojazdami, przeszkodami czy elementami toru.
Bez wątpienia jest to atrakcja, która na pewno przykuje uwagę Waszych gości.

BEZ KORKÓW! BEZ FOTORADARÓW! BEZ LITOŚCI!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Adrenalina + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...