fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Symulator golfa – wszystkie dołki pod jednym dachem

Symulator Golfa

Nasza propozycja dla Państwa to – zbudowany w oparciu o najnowsze osiągnięcia technikisymulator golfa. Odwzorowanie rzeczywistych warunków gry sięga tu blisko 90%.

 

Tak jest! Zaawansowane systemy czujników pozwalają do tego stopnia wiernie przenieść rzeczywiste uderzenie piłeczki golfowej na wirtualne pole gry. A trzeba wiedzieć, że każda partia może zostać rozegrana na jednym z 50 pól golfowych idealnie odwzorowanych w wirtualnym świecie symulatora.

Jednym z głównych atutów symulacji to możliwość uczestniczenia w niej o każdej porze dnia, bez względu na aurę pogodową. Jest to także opcja bardzo konkurencyjna cenowo w porównaniu z ofertą tradycyjnych pól golfowych.

Podczas każdej imprezy integracyjnej w okolicach Trójmiasta, jej uczestnicy z pewnością znajdą wiele przyjemności w rozegraniu kilku partii golfa na 2 nowoczesnych symulatorach. Kulturalna rywalizacja, koncentracja i dobra zabawa są elementami stale towarzyszącymi tej rozrywce.

Chętni będą mogli skorzystać z pomocy doświadczonego instruktora, należącego do stowarzyszenia PGA (Professional Golfers’ Association). Kilka rad na początek jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a z pewnością sporo jest osób, które zaczerpnęły z nich coś dla siebie.

Uzupełnienie wirtualnej rozrywki stanowi strzelnica golfowa (driving range) o długości 200m. Jest to miejsce, gdzie uczymy się wykonywać pierwsze uderzenia kijem golfowym, jak również doskonalimy zdobyte już wcześniej umiejętności. Obiekt jest w pełni zabezpieczony, zadaszony i oświetlony. Można zatem z niego korzystać przez całą dobę czy też w czasie deszczu.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...