fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Świąteczne warzenie domowego piwa

Świąteczne warzenie domowego piwa!

Świąteczne warzenie domowego piwa to nietuzinkowy program wpasowujący się w tematykę świątecznego gotowania i sylwestrowej zabawy. Każdy uczestnik świątecznej imprezy firmowej będzie mógł bowiem pochwalić się swoim świątecznym gościom własnoręcznie zrobionym piwem! Nasz doświadczony piwowar nie tylko opowie o procesie fermentacji i rodzajach piwa ale także w sposób praktyczny nauczy przygotowania brzeczki piwnej – czyli podstawy każdego piwa. Nie zabraknie także degustacji wyszukanych gatunków piwa, przelewania piwa domowego, kapslowania i etykietowania butelek z piwem, które staną się później idealnym prezentem dla każdego smakosza piwnego!

Nie zabraknie oczywiście wizyty Mikołaja. To wszystko w świątecznej atmosferze i odpowiednim wigilijnym nastroju. Nasz prowadzący może poprowadzić także karaoke z typowymi świątecznymi utworami oraz Kolędami!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...