fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Regaty po jeziorach Mazur lub Kaszub

Ta opcja jest świetnym pomysłem na spędzenie dnia na świeżym powietrzu, z dala od gwaru ulicznego miasta.

Jeśli chcecie poczuć wiatr we włosach i przy tym świetnie się bawić, ta propozycja jest idealna. Nie trzeba być wcale odważnym żeby wejść na pokład takiego jachtu. Najważniejsza jest przygoda jaka spotka nas podczas regat rekreacyjnych jakie proponujemy – do wyboru – na Mazurach lub Kaszubach.

Cała grupa uczestników jest dzielona na kilka załóg i przydzielona do kilku jachtów.

W dobrej rozrywce uczestników pomogą wykwalifikowani sternicy, którzy będą wiedzieli jak pokonywać specjalnie przygotowany do tej zabawy tor. Od tej pory wszystko będzie zależało od zgrania i współpracy załogi – kto będzie szybszy ten zwycięży! Zabawa będzie trwać przez kilka wyścigów, dlatego do samego końca nie będzie wiadomo, która drużyna będzie tą zwycięską. Całość zabezpieczać będzie motorówka.

Proponowane przez nas jachty są bardzo bezpiecznymi jednostkami na których dobrze i komfortowo będą się czuły dzieci jak i starsze osoby. Jednak dla komfortu psychicznego uczestników całą imprezę zabezpieczać będzie motorówka.

Dobra zabawa gwarantowana!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...