fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Regaty Morskie – Profesjonalne Żeglarstwo

Regaty Morskie – Profesjonalne Żeglarstwo dla każdego!

Regaty Morskie – to niebezpieczny sport dla wybranych? To błędny stereotyp, któremu zawsze się przeciwstawiamy! Udowadniamy to na imprezach integracyjnych opartych właśnie na morskich regatach żeglarskich. Regaty są organizowane i obsługiwane przez profesjonalistów – wytrawnych wilków morskich. Dodatkowe zabezpieczenia w postaci szybkiego pontonu motorowego, statku komisji sędziowskiej oraz zawsze gotowych środków ratunkowych sprawiają, że zabawa w żeglarstwo kierowana jest także do szczurów lądowych, które nigdy nie postawiły nogi na jachcie a nawet nie potrafią pływać.

Cała grupa podzielona jest na kilka 4 – 5 osobowych załóg i przydzielona do licencjonowanych sterników. Zanim jednak to nastąpi, uczestnicy imprezy zostaną oficjalnie przywitani i zostaną zapoznani z zasadami bezpieczeństwa i organizacji regat. Pierwsza godzina imprezy poświęcona będzie na naukę żeglarstwa i odpowiednie przygotowanie załogi do sprawnej współpracy. Następnie wszystkie załogi skierują się na akwen, gdzie wytyczona zostanie trasa regat. Na umówiony znak – sygnał sędziego załogi wystartują. Podczas całej imprezy firmowej przeprowadzone zostanie kilka biegów regat przedzielonych przerwą na lunch organizowany na stałym lądzie. Wieczorem podczas imprezy (najlepiej o charakterze marynistycznym) ogłoszone zostaną wyniki i wręczone dyplomy lub nagrody. Całość imprezy przebiega zazwyczaj w atmosferze zdrowej – sportowej rywalizacji, co przyczynia się do polepszenia współpracy i integracji uczestników.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...