fbpx

Event marketing / Akcje promocyjne

PR ACTIONS – akcje Public Relations

Nasza agencja oferuje pomoc przy przygotowywaniu oraz wdrażaniu akcji Public Relations wynikających ze strategii naszych klientów. Angażujemy się w realizację akcji PR w przestrzeni miejskiej, w centrach handlowych, uczelniach, zakładach pracy i w każdym innym wskazanym miejscu. Jesteśmy gotowi do współpracy przy kompleksowej realizacji danej kampanii jak również tylko elementów eventu promocyjnego. Angażowaliśmy się także w realizację akcji charytatywnych oraz zapewnienie pomocy technicznej podczas eventu a często występujemy jako podwykonawcy dla innych agencji PR.

W naszym portfolio mamy realizacje uszytych na miarę otwartych gier miejskich dla mieszkańców miast, akcji wizerunkowych dla spółek Skarbu Państwa a także eventów dla uczelni wyższych.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...