fbpx

Konferencje i kongresy / Oryginalne miejsce na konferencje

Poprzemysłowa Hala w Stoczni

Hala w historycznej Stoczni Gdańskiej to oryginalna przestrzeń, którą można wykorzystać na potrzeby organizacji niebanalnych konferencji, dużych kongresów, imprez firmowych a nawet dużych  koncertów czy uroczystych kolacji.
Dzięki swym gabarytom, kilku poziomom i pomieszczeniom Hala jest niezwykle ustawna a możliwości aranżacyjne bardzo elastyczne. Poindustrialny klimat hali pozwala na dowolną aranżację wnętrza – bez żadnych ograniczeń!
W ramach naszej organizacji zapewniamy, odpowiednią ilość krzeseł, stołów a także cateringu, nagłośnienia oraz scenografii wraz z oświetleniem.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...