fbpx

Event marketing / Atrakcje i Urządzenia

Pokaz iluzjonisty

Impreza masowa, plenerowa, piknik czy festyn, który chcesz zrealizować może stać się atrakcyjniejszy, gdy wystąpi na nim mistrz iluzji. Pokaz iluzjonisty może stać się dodatkiem do każdej imprezy o charakterze integracyjno – rozrywkowym lub też stanowić jej główną część.

To wspaniała rozrywka, która w efektowny sposób przyciąga uwagę zarówno dzieci jak i dorosłych.

Szeroka gama trików scenicznych oraz triki z udziałem widzów zapewniają wiele pozytywnych emocji całej widowni. Publiczność jeszcze długo po pokazie jest pod dużym wrażeniem.

W zależności od pokazu, iluzjonista wykonuje efektowne triki z użyciem kolorowych przyborów: chust, sznurów, kart czy monet a także sprawia, że różne przedmioty pojawiają się lub znikają.

Mrożący krew w żyłach może być moment przebicia głowy widza ostrymi sztyletami. Bardzo ciekawy efekt daje pojawianie monet z różnych części ciała widza, łączenie obręczy przez widzów czy uwalnianie się z żelaznych kajdan.

Kulminacyjnym numerem jest przebranie jednej osoby z widowni za czarodzieja – iluzjonistę, który następnie zręcznie wykonuje ciekawe i dowcipne triki magiczne…

Wszystkie pokazy są wykonywane mistrzowsko, z dużą dozą humoru i zabawą publiczności.

Czynny udział widowni podczas przedstawienia gwarantuje wszystkim świetną rozrywkę i zapewnia moc wrażeń!!!

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...