fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Pokaz Barmański – FLAIR SHOW na imprezie integracyjnej

POKAZ BARMAŃSKI – FLAIR SHOW

Pokaz barmański – Flair SHOW to efektowne i pełne pozytywnych wibracji widowisko, które umili każdy wieczór. Dzięki tej błyskotliwej i swobodnej formie zabawiania gości Twoja impreza z pewnością zaliczona zostanie do udanych i na długo utkwi w pamięci wszystkich Twoich gości.

Proponujemy Państwu w pełni profesjonalny Pokaz Barmański. W roli głównej zawsze najlepsi z najlepszych barmanów zajmujących się pokazami flair. Co to jest FLAIR? To efektowna batalia z prawem grawitacji, gdzie głównym bohaterem jest barman, a atrybuty barmańskie są jego bronią! Wszystkie triki, sztuczki oraz ewolucje prezentowane są w bardzo dynamicznym tempie, w rytm muzyki. Pokazy z udziałem naszych doświadczonych ekspertów to w pełni profesjonalne show na bardzo wysokim poziomie, gdzie cały scenariusz doskonale współgra z setem muzycznym!

Impreza w stylu barmańskim może przybrać także charakter warsztatów, w których czynny udział będą brali goście.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...