fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Piraci z Karaibów

Relatywnie szybki, zwrotny, dzięki nietypowemu ożaglowaniu typu bryg – groźnie wyglądający –  idealny na pirackie abordaże! Taką konstrukcję przyjął w 1990 roku budowniczy polskiego Żaglowca „Fryderyk Chopin” i taką konstrukcję przyjmowali przez wiele lat piraci m. in. z Karaibów.

Ten pływający pod polską banderą 55 metrowy żaglowiec pływał i pływa jako jednostka szkoleniowa dla przyszłych żeglarzy. W swej niedługiej historii odbyła relatywnie dużo rejsów do najdalszych zakątków świata. 56 – osobowa załoga (w tym 8- osobowa załoga stała – zawodowa) bierze udział w największych cyklicznych regatach świata. Cuty Sark, Operacja Żagiel, Columbus, Kiler Woche – to sztandarowe imprezy podczas, których na pokładzie Chopina organizowane są różnego rodzaju bankiety i inne imprezy.

Państwa Firmie proponujemy organizację klimatycznego wieczoru na pokładzie Fryderyka Chopina. Goście do dyspozycji mają Kawiarnię na pokładzie oraz Mesę znajdującą się podpokładem. W tych dwóch pomieszczeniach istnieje możliwość organizacji bankietu na 40 osób. Impreza może także przeistoczyć się w Deck – Party, czyli przenieść się na pokład otwarty. Goście będą mogli uczestniczyć w szeregu prac związanymi ze stawianiem żagli, wybieraniem lin czy wspinaniem się na reje. Jako opcję dodatkową proponujemy grę scenariuszową, w której goście np. będą brali udział w klasycznych grach marynistycznych (przeciąganie liny, wbijanie gwoździ, walka na bomie itp.). W tej opcji każdy gość na powitanie zostanie wytatuowany, skosztuje dymu z prawdziwej marynarskiej fajki i otrzyma element przebrania marynarskiego.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...