fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Na piwo z Heweliuszem – spacer po gdańskich browarach

Na piwo z Heweliuszem

Na piwo z Heweliuszem to w pewnym sensie powrót do przeszłości. To, że  Jan Heweliusz był znanym astronomem, konstruktorem lunet i innych narzędzi do pomiarów astronomicznych wie chyba każdy.  Nie każdy jednak ma świadomość, że ten Gdańszczanin był także browarnikiem – i to niemal od zawsze, bo warzeniem piwa trudnili się jego pradziad, dziad i ojciec. Heweliusz ożenił się także z Katarzyną Rebeschke, córką innego gdańskiego browarnika.

Zapraszamy na spacer uroczymi ulicami Starego Miasta celem, którego są odwiedziny  w gdańskich browarach. Naszemu przewodnikiem będzie sam Jan Heweliusz. Podczas całej wycieczki odwiedzimy 3 klimatyczne knajpki warzące własne piwo. W każdej z nich miejscowy browarnik przeprowadzi dla nas prelekcję pełną informacji i ciekawostek o warzonym tutaj piwie. Czymże byłaby taka wyprawa bez spróbowania bursztynowego trunku? Bez obaw! Każda wizyta zwieńczona jest degustacją!

Podczas takiego spaceru nie można zapomnieć o odwiedzinach w najważniejszych miejscach Gdańska zlokalizowanych przy Drodze Królewskiej, Długim Pobrzeżu i urokliwej ulicy Mariackiej.

Na Gości w ramach wycieczki czekać będą także zagadki i animacje związane z bursztynem, likierem Gold Wasser, tabaką kaszubską, które będą  prowadzone przez naszych animatorów w odpowiedniej charakteryzacji.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...