fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Mechanizm Goldberga – efekt domino

Mechanizm Goldberga czyli efekt domino lub Maszyna Goldberga – to nasz pomysł na integrację i team building dla Twojej Firmy!

Maszyna Goldberga to konstrukcja, która zawiera mechanizmy, urządzenia i elementy ustawione tak aby tworzyły coś w rodzaju systemu naczyń połączonych. Po uruchomieniu maszyny wywołujemy efekt domino i np. tocząca się piłeczka uwolni zapadkę, która z kolei spowoduje upadek książki, która spadając pociągnie linkę przymocowaną do młotka, który uderzy w wentylator, który napompuje balon itd., itd.

Wspólna budowa Maszyny Goldberga to nasz pomysł na bardzo oryginalną imprezę integracyjną i team building dla Waszej Firmy!
Każdy kilkuosobowy zespół podczas imprezy stworzy część mechanizmu, który połączony będzie z urządzeniem kolejnej drużyny. Do dyspozycji każdego teamu będą przeróżne materiały i proste urządzenia oraz określona pula pieniędzy do wydania w naszym sklepie z innymi gadżetami.
Każdy zespół otrzyma także wytyczne jak ma zbudować „serce” swojego mechanizmu. Jednak ostateczny wygląd i funkcje maszyny kreować będzie sama drużyna pod okiem naszego animatora!

Praca w zespołach nad jednym wspólnym celem, przy zaangażowaniu maksymalnej kreatywności uczestników to główny atut tego programu imprezy.
Naszą Maszynę Goldberga możemy budować w plenerze, każdej sali konferencyjnej a nawet w restauracji podczas imprezy wieczornej a także jako atrakcja podczas pikników firmowych!

 

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...