fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Lip Dub – kręcimy teledysk

Lip Dub – kręcimy teledysk

Lip Dub – to rodzaj video clipu / teledysku, w którym występuje wiele osób, poruszających ustami do odtwarzanej z playbacku muzyki. Zatem nasza impreza integracyjna przybierze formę planu filmowego, który najpierw trzeba będzie samodzielnie przygotować, a następnie przeprowadzić nagranie do wybranej piosenki jednym ujęciem. Dzięki temu powstanie oryginalny pamiątkowy filmik, w którym występuje każdy uczestnik. Tworzenie Lip Dub to proces, który zajmuje wszystkich w tym samym czasie, a jego najważniejszymi wartościami są:

– team building: video, które powstanie jest efektem współpracy całej grupy
– dobra zabawa: uczestnicy – często w abstrakcyjnych przebraniach bawią się na całego
– spontaniczność: Lip Dub powstaje na żywo, dzięki improwizacji i pomysłom realizowanym przez grupę
– autentyczność: aktorzy (uczestnicy), przedstawione w filmiku sytuacje i cała scenografia są autentyczne

Oferujemy kompleksową realizację imprezy, podczas której organizujemy także tradycyjny catering. Zapewniamy animatorów, którzy będą odpowiedzialni za kreację w każdej podgrupie, zapewniamy doświadczonych filmowców z odpowiednim sprzętem, organizujemy rekwizyty potrzebne do stworzenia scenografii oraz kostiumów dla uczestników. Nagranie poprzedzają próby z poszczególnymi grupami (fragmenty clipu). Następnie rejestrujemy całość i montujemy tak aby uzyskać najlepszą wersję. Efekt możemy oglądać już po kilku godzinach od nagrania!

Uwaga:
– imprezę można przeprowadzać zarówno w pomieszczeniach typu: sala konferencyjna, restauracja, hotel, biura firmy jak i w plenerze – najlepiej jednak połączyć te 2 formy.
– Lip Dub może służyć także jako film promujący firmę !

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...